Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją, świadczącą usługi z zakresu blacharstwa, lakiernictwa samochodowego, kosmetyki pojazdowej oraz transportu. Na rynku działamy od 1980r., dlatego posiadamy ogromne doświadczenie, z którego skorzystało już setki zadowolonych klientów! Usługi, które oferujemy zawsze utrzymujemy na najwyższym poziomie, a produkty i systemy z których korzystamy pochodzą od najlepszych firm z całego świata, szczycących najwyższą jakością.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Posiadamy wysoko wykwalifikowany personel, który odbywa częste szkolenia w centrach informacyjnych, zorganizowane po to, aby rozwijać się i poznawać najnowsze rozwiązania Twoich problemów.
  • Oferujemy indywidualne podejście do wymagań każdego Klienta.
  • Gwarantujemy Ci profesjonalne podejście, najwyższą wydajność i przede wszystkim najlepszą jakość wykonywanych usług.
  • Dysponujemy świetnie wyposażonymi stanowiskami roboczymi, płytami do korekcji nadwozia najnowszej generacji, kabinami lakierniczymi z optymalną filtracja powietrza i nowoczesną technologią napraw i lakierowania.
  • Jesteśmy po stronie ekologii! Dlatego wprowadziliśmy znacznie bardziej ekologiczne wyposażenie sektora renowacji lakierniczej: kabinę, miejsca do lakierowania, mieszalnię, pistolety natryskowe HVLP i urządzenia suszące na podczerwień.
  • Posiadamy dobrze zabezpieczony parking, abyś nie martwił się o Twój pojazd.
  • Mamy podpisane umowy na naprawy bezgotówkowe z wiodącymi agencjami ubezpieczeniowymi.
  • Prowadziliśmy także serwis na usługi blacharsko-lakiernicze dla autoryzowanych dealerów: Citroen Wojciechowski, Ford Nafta – Watin, Mercedes Przylep.

To tylko część z naszych zalet, ale gwarantujemy, że jest ich znacznie więcej. Możemy zapewnić, że przychodząc do nas otrzymasz fachowe doradztwo ze strony specjalistów z danej dziedziny, a wykonana usługa nie zrujnuje Twojego portfela. Wydajność, jakość i dobra cena to nasze hasła wiodące.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się profesjonalną obsługą w dowolnym momencie!